Akademii Jana Ámose Komenského Česká Republika Akademie J. A. Komenského v ČR   Úvodí stránka úvodní stránka info@ajak-cr.cz napište nám AJAK-ČR.cz Facebook facebook
 
 

Vítejte na informačním portálu vzdělávací organizace Akademie J. A. Komenského, o.s.
největší vzdělávací organizace v ČR

 

Akademie J.A. Komenského, o.s.

     Akademie J.A. Komenského je vzdělávací organizací, působící již řadu let na celém území České republiky. Jejím základním posláním je podílet se na rozvoji a realizaci systému vzdělávání dospělých v širokém spektru vědních oborů i zájmových oblastí. Při realizaci tohoto záměru spolupracuje Akademie účinně s orgány místní a státní správy, podnikatelskými organizacemi, odbory, občanskými sdruženími a dalšími organizacemi působícími ve vzdělávání dospělých. Akademie se tak prezentuje jako největší vzdělávací instituce v České republice zaměřená na vzdělávání dospělých.

      Práce Akademie se rovněž opírá o vlastní výzkum ve vzdělávání dospělých (systém vzdělávání dospělých, celoživotní vzdělávání, politika dalšího vzdělávání, distanční vzdělávání atd.). Nejvýznamnější výzkumné úkoly byly řešeny především v rámci resortního výzkumu MŠMT (např. Program vzdělávání dospělých v České republice, Další vzdělávání v rámci celoživotního vzdělávání, Politika dalšího vzdělávání). O našich kvalitách svědčí nově vzniklé subjekty jazykové výuky, lektorů, kteří u nás "vyrostli", a také reference ze státních institucí a úřadů.

     Akademie J.A. Komenského má propracovaný a vyzkoušený systém řízení a vedení služební agendy. Dodržuje závazné normy zpracování dat a nakládání se svěřenými údaji, (jiným výrazem ISO)

 

Aktuální nabídka kurzů, školení a seminářů

 
 

Akademie Ostrava


Akademie Karviná


Akademie Frýdek- Místek


Akademie Bruntál


Akademie Chrudim


Akademie Kladno


Akademie Kutná Hora


Akademie Česká Lípa


Akademie Břeclav


 
  www.ajakcr.cz 2012 Akademie Jana Amose Komenského o.s., Česká Republika   designed by SchebeCom.cz™